گیم کلاب دیاکو | بلاگ

پوشش مناسب در اسکیپ روم

آیا برای بازی اتاق فرار باید لباس خاصی بپوشیم؟

اتاق‌های فرار یکی از بهترین ایده‌ها برای وقت‌گذرانی با دوستان، قرار گذاشتن با یک مهمان ویژه یا خوش‌گذرانی با خانواده‌تان است. برای هر یک از این موارد، قوانین کمی متفاوت است، به این معنی که ممکن است برخی از موارد تغییر کنند. یکی از چیزهایی که برای رفتن به اتاق فرار باید آگاهانه انتخاب کنید، لباسی ست که قرار است بپوشید. درحالی‌که راحتی در صدر چیزهایی است که باید در نظر بگیرید، در وهله دوم هم‌بازی‌های شما در اتاق فرار اهمیت دارند.

یک روز بیرون رفتن با خانواده به این معنی ست که باید هوشمندانه لباس بپوشید، هنگام وقت‌گذرانی با دوستان می‌توانید لباس‌های عادی و معمول تان را به تن کنید و در یک قرار ویژه باید لباس‌هایی غیررسمی و جذاب انتخاب کنید. اما برخلاف وجود همراهانی متفاوت، گزینه‌هایی هستند که همیشه می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید و در کنار هر گروهی از همراهان تان آن‌ها را بر تن کنید. بیایید این گزینه‌ها را باهم بررسی کنیم:

کفش‌های راحتی به پا کنید.

با توجه به اینکه در اطراف خود قدم خواهید زد، برای یافتن سرنخ‌های جدید بالا و پایین خواهید رفت و زیر موانع خم خواهید شد تا سرنخ بعدی را به دست آورید، راحت بودن پاها ضروری است. کفشی بپوشید که با آن راحت قدم بزنید. برای بیشتر افراد کفش‌هایی که دارای فرم نرم، کفی سبک و بدون پاشنه هستند، کفش‌های راحتی محسوب می‌شوند. اگر قصد دارید مستقیماً از محل کارتان که در آنجا کفش پاشنه‌بلند می‌پوشید بیایید، یک جفت دمپایی در کیف خود داشته باشید. (بعداً به خاطر این پیشنهاد از دیاکو تشکر خواهید کرد!!)

لباس‌هایی مناسب باشگاه ورزشی انتخاب کنید.

با فرض اینکه شما عادت دارید از تهویه هوا و کولر استفاده کنید، توجه داشته باشید که دمای اتاق فرار تفاوتی با ماشین تان یا جایی که قبلاً بودید ندارد؛ اما شما می‌دانید که هوای اتاق‌ها در باشگاه‌های ورزشی چگونه‌ است! بنابراین طوری لباس بپوشید که بدن تان بهترین احساس را در این هوا داشته باشد.

لباس‌هایی مناسب برای جنب‌وجوش زیاد بپوشید!

اتاق فرار تجربه‌ای بسیار پرجنب‌وجوش تر از آن است که بتوان گفت تنها یک بازی فکری ساده انجام می دهیم!
از پوشیدن لباس‌های کوتاه، لباس‌های تنگی که حرکت را برای شما سخت می کند، جواهرات بلند و پر سروصدا و موهای بلند و نامرتب(بهتر است موهایتان را برای بازی ببندید) اجتناب کنید تا هیچ‌چیز مانع نجات تان از اتاق فرار نشود.

راحتی در اولویت است!

ممکن است این شعار همیشگی شما در پوشیدن لباس باشد، اما اگر این‌طور نیست، ما در دیاکوکلاب به شما پیشنهاد می‌کنیم در انتخاب لباس برای ورود به اتاق فرار، راحتی را در اولویت قرار دهید. شما می‌توانید هر چیزی که دلتان می‌خواهد روز بازی به تن کنید! ما در دیاکو از هر لباس راحتی که به شما اعتمادبه‌نفس کافی برای بیرون آمدن از اتاق فرار را می‌دهد، استقبال می‌کنیم.

آیا چیزی هست که نباید بپوشیم؟

با عرض پوزش بعضی چیزها بهتر است در خانه بمانند، مثلاً لوازم حجیم و جاگیر یا تجهزیات کار. مثلاً اگر مستقیماً بعد از کار حفاری‌تان می آیید، بهتر است کلاه ایمنی خود را بیرون بیاورید.

چه چیزهایی را نباید فراموش کنیم؟

عینک مطالعه‌تان را! اگر برای خواندن به عینک نیاز دارید، برای گشتن به دنبال سرنخ‌ها و خواندن اکتشافات تان برای دیگر اعضای تیم و فرار کردن از اتاق، به آن احتیاج پیدا می‌کنید. این توصیه برای کسانی که به‌صورت دائم یا برای اصلاح دید عینک می‌زنند هم هست!

درنهایت اگر باز هم درمورد چگونگی لباس پوشیدن در اتاق فرار یا هر نگرانی دیگری برای آماده شدن و حضور در اتاق فرار دارید، با تیم اتاق فرار ما در مجموعه دیاکو تماس بگیرید!