گیم کلاب دیاکو | بلاگ

بازی های محبوب در واقعیت مجازی

Beat Saber

یک تجربه‌ی موسیقایی همه‌جانبه، که قبلاً هرگز ندیده‌اید! باید به مکعب های کوچکی که به سمت شما می آیند ضربه بزنید و بر اساس رنگ هر کدام، متوجه شوید که از کدام دست تان باید استفاده کنید. در حین بازی، از تن‌های دست‌ساز لذت ببرید و با آهنگ‌های بیس دار موسیقی حرکت کنید.

  • خود را در خوشایندترین ترکیبات ضربات موسیقی و جلوه‌های بصری غرق کنید.
  • برخلاف سایر بازی‌های ریتمیک با محتوای از قبل تولیدشده، در Beat Saber موسیقی دقیقاً با دست کشیده می‌شود تا تجربه‌ی احساس آن را افزایش دهد.
  • دوستان یا رقیبان تصادفی خود را در سراسر جهان به چالش بکشید.
  • آسان برای یادگیرنده، سرگرم‌کننده برای فرد ماهر! همه می‌توانند مکانیزم ها و قوانین اصلی بازی را درک کنند. بلند شدن و بازی کردن برای هرکسی ساده ست!

AFFECTED: The Manor

فقط افراد شجاع می‌توانند وارد این بازی شوند!

هنگام تلاش برای فرار از دست Manor، وحشت را متفاوت از هر چیزی که قبلاً می‌شناختید تجربه خواهید کرد. ترس و وحشت در هر گوشه‌ای کمین کرده است زیرا شما وارد یک‌خانه‌ی متروکه شده‌اید و تنها چیزی که شما را زنده نگه می‌دارد، قدرت فکر شماست.

AFFECTED: The Manor در حال حاضر گزینه‌های جدیدی مثل 10 زبان مختلف و یک تیره کننده‌ی پوست به بازیکنان ارائه می‌دهد و این‌گونه با اجازه دادن به کاربر برای تغییر رنگ پوست خود، به‌واقع گرایی بازی می‌افزاید و این نمادی برای مطابقت بازی با بازیکن است.

Arizona Sunshine

Arizona Sunshine یک بازی اول شخص است که در سال 2016 منحصراً برای واقعیت مجازی ساخته‌شده است و برای بازی به کنترل کننده های حرکتی نیاز دارد. از این کنترلرها برای استفاده از اسلحه های مجازی و تعامل بازیکن با محیط استفاده می شود.

این بازی، شما و حداکثر 3 بازمانده را در جنوب غربی آمریکا، در آخرالزمان زامبی‌ها قرار می‌دهد. باید به‌تنهایی زنده بمانید یا با بازماندگان به بقیه نیروها بپیوندید. محیط را کاوش کنید و ابزارهای مورد نیاز برای پیش رفتن را پیدا کنید. شما می‌توانید با حرکات واقعی، سلاح‌هایتان را کنترل کنید و آزادانه در دنیای VR، دنیای پسا آخرالزمانی را کاوش کنید تا در برابر موج فزاینده ای از حملات زامبی ها زنده بمانید.

™Creed: Rise to Glory

فکر می‌کنید آنچه را که برای قهرمان شدن لازم است میدانید؟

Creed: Rise to Glory یک بازی بوکس واقعیت مجازی است که در سال 2018 منتشر شد. در این بازی، شما Adonis Creed هستید و رودررو با حریفان برتر جهان مبارزه می‌کنید تا میراث بوکس خود را به دست آورید. با این بازی واقعیت مجازی می‌توانید در یک نبرد واقعی، مانند Creed تمرین کنید، بجنگید و برنده شوید.

باتجربه‌ی بازی Creed: Rise to Glory هم بدن خود را به چالش بکشید و هم فیلم‌های Creed را واقعاً تجربه کنید.

V-Racer Hoverbike

با V-Racer Hoverbike به سریع‌ترین رقابت و مسابقه در دنیای واقعیت مجازی بپیوندید!

آیا تابه‌حال خواسته‌اید سوار موتورهایی شوید که روی زمین در حال حرکت‌اند و کاملاً پر از سلاح‌های کشنده؟ خیلی هم عالی، چاره‌ی کار در دیاکو است! هدست واقعیت مجازی ما را بپوشید و به دل مسیر بزنید.

از ارتفاعات آرام و سرزمین‌های بیابانی و خشک تا شهرهای بزرگ و پرتردد. شما روی کهکشان مسابقه می‌دهید تا سریع‌ترین موتورسوار کیهان شوید! دوستان خود را به چالش بکشید؛ در یک مهمانی تیراندازی سرگرم‌کننده با ربات‌ها مسابقه بدهید یا یک بازی آنلاین حداکثر 3 نفره انجام دهید. اما فقط با هدست. زیرا این بازی فقط مخصوص واقعیت مجازی ست.

Dance Collider

نوبت شماست که در هماهنگ کردن ذهن و بدن تان استاد شوید و Uriel را شکست دهید!

نبرد ۹ نفر از بهترین ها در سراسر دنیا و رقابت آن‌ها در برد های جهانی. Dance Collider با ۴۵ آهنگ از F-777 و ویرایشگر حرکات واقعیت مجازی، بهترین بازی برای تمرین و رقابت در این حیطه است. شما باید از تمام قدرت خود برای صعود به بالای جدول امتیازات استفاده کنید.

The Brookhaven Experiment

این بازی یکی از ترسناک‌ترین بازی‌های VR است!

اشتباه وحشتناکی افتاده است. افراد زیادی باقی نمانده‌اند و شما نمی‌دانید چقدر زمان برای خودتان یا بشریت مانده است. اگر گلوله یا تیر کافی داشته باشید، شاید بتوانید آن‌قدری عمر کنید که با هیولاها مبارزه کرده و فردا را ببینید؛ اگر به‌اندازه کافی فرداها را ببینید، شاید بتوانید به آن اشتباه برگردید و حفره‌ای که این هیولاها از آن بیرون می‌آیند، ببندید و بشریت را نجات دهید.

The Brookhaven Experiment یک بازی واقعیت مجازی است که بازیکنان باید از سلاح‌ها و ابزارهای ارائه‌شده برای زنده ماندن در بین هیولاهایی وحشتناک استفاده کنند تا بتوانند بفهمند چه چیزی باعث شده جهان رو به نابودی برود و اگر به‌اندازه کافی قوی باشند، جلوی آن را بگیرند.

The Red Stare

در The Red Stare شما در دهه‌ی 1950 در شهر نیویورک به یک مأمور ویژه تبدیل می‌شوید. Reds به شهر نفوذ کرده‌اند و شما باید قبل از اینکه دیر شود، آن‌ها را متوقف کنید. در همین حین باید حواستان به هر حرکت همسایگانتان هم باشد تا بفهمید کدام‌یک از آن‌ها جاسوس‌اند!

در داخل آپارتمان خود اطلاعاتی از طریق تلفن و دستگاه فکس دریافت خواهید کرد که سرنخ‌هایی در پرونده به شما می‌دهند. و با فکس کردن تصاویری که می‌گیرید برای مدیرتان، ثابت کنید که شبهات شما درست است.

همه‌چیز بستگی به مشاهده و استنتاج شما دارد. باید از روش‌های مختلف استفاده کنید تا این افراد را شناسایی کنید.

Google Earth VR

این بازی واقعیت مجازی، به شما امکان می دهد جهان را از دیدگاه های کاملا جدید کاوش کنید. در خیابان های توکیو قدم بزنید، بر فراز Grand Canyon حرکت کنید، یا در اطراف برج ایفل قدم بزنید. باGoogle Earth VR می توانید شهرها، نقاط دیدنی و شگفتی های طبیعی جهان را ببینید. میتوانید بر فراز یک شهر پرواز کنید، در بالاترین قله ها باستید و حتی پرواز کنید! این بازی دارای تور های سینمایی و مقصد های انتخابی ست که شما را به رودخانه های آمازون، خط افق Manhattan، Grand Canyon، کوه های آلپ و موارد دیگر می فرستد.