دیاکوکلاب

قوانین اتاق فرار

دوست عزیز، سلام! به مجموعه تفریحی دیاکو خوش آمدید! از اینکه ما را انتخاب کردید ممنونم. لطفا این قوانین را به دقت مطالعه کنید و در اجرای آن به ما کمک کنید تا بتوانیم موثرتر به شما خدمت رسانی کنیم.

به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کووید-۱۹، کل مبلغ بازی اتاق فرار به صورت آنلاین دریافت می‌شود و نیازی به پرداخت حضوری در مجموعه نمی‌باشد.

مدت زمان لازم جهت تأیید و رزرو نهایی بازی به صورت آنلاین، ۱۰ دقیقه می‌باشد. دقت کنید که در مرحله پرداخت از بستن تب یا پنجره مرورگر خودداری کنید در غیر این صورت رزرو شما به مدت ۱۰ دقیقه در حالت تعلیق قرار می‌گیرد و تا آزاد شدن مجدد آن سانس بایستی منتظر بمانید.

امکان کنسل کردن یا تغییر ساعت رزرو، به صورت معمول وجود ندارد و صرفاً تحت شرایط خاص (آزاد بودن سانس + تأیید مدیریت مجموعه) همکاری لازم را با شما خواهیم داشت.

پس از رزرو آنلاین، ایمیل یا پیامکی برای شما ارسال خواهد شد که به معنی تأیید پرداخت و رزرو موفق شما می‌باشد.

لطفاً ۱۵ دقیقه قبل از شروع سانس مورد نظر، با تمامی اعضای تیم خود در مجموعه حضور داشته باشید. از آن جایی که برنامه زمان‌بندی تمامی سانس‌ها از قبل تعیین شده است، ناچاریم طبق برنامه و راس ساعت مشخص، بازی شما را به پایان برسانیم. بنابراین در نظر داشته باشید که مسئولیت کامل تأخیر بر عهده شما خواهد بود.

از آنجایی که برخی از بازی‌های طراحی شده در هر یک از اتاق‌های این مجموعه نیازمند فعالیت‌های فیزیکی می‌باشد، لذا این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در برابر هر گونه بی دقتی یا حرکتی که موجب آسیب جسمی به بازیکنان شود، بر عهده نمی‌گیرد.

از آنجایی که تمام بازی‌ها و سناریوهای اتاق‌های معمایی این مجموعه از طریق سیستم‌های الکترونیکی و هوشمند کنترل می‌شوند، لذا هر گونه آسیب یا خسارت به هر یک از دستگاه‌ها و وسایل مجموعه، مشمول پرداخت خسارت خواهد بود.

به هیچ عنوان از ایجاد فشار یا ضربه برای گذراندن مراحل بازی‌ها استفاده نکنید. اینجا فقط کافیست به مغز خود فشار وارد کنید!

بر روی برخی از لوازم موجود در اتاق فرار عبارت Don’t Touch را مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که این لوازم فقط بخشی از دکور اتاق هستند. لطفاً به این وسایل به هیچ عنوان دست نزنید چرا که مشمول جریمه و حتی پرداخت خسارت خواهید شد.

با توجه به سناریوی بازی‌ها و دشواری در معماهای موجود، پیشنهاد می‌شود که افراد بالای ۱۳ سال این بازی را تجربه کنند.

به علت وجود سناریوهای هیجانی و ترسناک و همچنین محیط‌های تاریک در بازی‌ها، ورود افراد مبتلا به بیماری‌های خاص (بیماران قلبی، بانوان باردار و ...) به اتاق‌ها ممنوع می‌باشد. در صورت عدم رعایت این موضوع، مجموعه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال عواقب آن بر عهده نخواهد داشت.

در تمام بخش های موجود در اتاق فرار، دوربین مداربسته نصب شده است و گیم‌مسترهای مجموعه در طول مسیر بازی در کنار شما خواهند بود و در صورت بروز مشکل، بازی شما را متوقف و شما را آزاد خواهند کرد.

فاصله بین تمام سانس‌های بازی‌های اتاق فرار ۳۰ دقیقه می باشد که این زمان جهت نظافت و ضدعفونی کردن اتاق در نظر گرفته شده است.

لطفاً حتماً با ماسک وارد مجموعه شوید و از برداشتن ماسک خود در حین بازی اکیداً خودداری نمایید.

قبل از بازی دست‌های شرکت‌کنندگان ضدعفونی شده و روکش کفش به همگی داده می‌شود تا از انتقال آلودگی‌ها و ویروس‌ به اتاق تا حد امکان جلوگیری کنیم.

شما در اتاق فرار، به اتفاق افرادی که به عنوان هم تیمی انتخاب می‌کنید تنها هستید. بنابراین در انتخاب هم‌تیمی‌های خود دقت کنید و سعی کنید قبل از شرکت در بازی‌ها از سلامت حال آن‌ها مطمئن باشید.

ورود افراد زیر ۱۸ سال به اتاق فرار، بدون رضایت کتبی والدین، ممنوع می باشد.

لطفا از همراه داشتن گوشی موبایل، کلید، چاقو، ساعت هوشمند، چراغ قوه، دوربین و ... در اتاق فرار، جدا خودداری فرمایید.