گیم کلاب دیاکو | رویدادها

شب مافیا در مجموعه تفریحی دیاکو

«تو خود مافیا هستی!!»

این جمله ای هست که خیلی داخل این بازی به چشم میخوره این بازی یکی از بازی های پر هیجان این مجموعه هست.

این بازی به صورت گروه های ۱۰ تا ۳۰ نفره با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی تشکیل میشه که بعضی از افراد در گروه مافیاها هستند و باقی افراد در گروه شهروندان. در این بازی شهروندان باید تلاش کنند تا گروه مافیا رو پیدا کنند و دستشون رو رو کنند ولی مشکل اینجاست که هیچکس نمیدونه شهروندان و مافیا چه کسانی هستند. اگر این بازی رو تا حالا انجام ندادی نگران نباش چون اول بازی تمام بازی برای همه آموزش داده میشه .

داخل بازی شخصیت های زیادی وجود داره که هر کدوم از شخصیت ها یک توانایی خاصی دارن بعضی ها یک بار میتونن ازش استفاده کنن و بعضی ها هم همیشه ، بعضی ها در روز میتونن استفاده کنن بعضی در شب میتونن از قدرت هاشون استفاده کنند در اول بازی در شب گروه مافیا از خواب بیدار میشن و هم تیمشون رو میشناسن. در واقع اعضای گروه مافیا، اقلیت آگاه هستند و با هدف ترور شهروندان بازی می کنند.

یادت باشه توی این بازی نمیتونی به هیچکس اعتماد کنی و همینطور هیچکس به تو اعتماد نمیکنه. صمیمی‌ترین دوستات، همسر نازنینت، خواهر یا برادرت همه تو این بازی رنگ عوض می‌کنن و تو فقط باید برای حفظ جونت تلاش کنی.

در کنار این بازی وقتی که استرس گرفتی و نگرانی که بقیه تورو از بازی بیرون نندازن میتونی یه نوشیدنی سرد پر انرژی یا یک نوشیدنی گرم و خوشمزه سفارش بدی.

اگر تو هم میخوای داخل این چالش سهیم باشی میتونی شهروندی خودتو ثابت کنی و نظرخودت رو در مورد مافیا به بقیه بگی.