گیم کلاب دیاکو | سورپرایز تولد

سورپرایز در کافه دیاکو

روز تولد هر شخص مهم‌ ترین روز زندگی اوست و به یاد داشتن تولد نزدیک ‌ترین افراد زندگی ‌مان بهانه‌ی خوبی خواهد بود، تا با گفتن تبریک و یا دادن هدیه‌ ای کوچک عزیزان ‌مان را خوشحال کنیم و به آن‌ها یادآور شویم که حضورشان در کنارمان چقدر برایمان اهمیت دارد.
برای این که روز تولد عزیزانمان به عنوان خاطره‌ای به یاد ماندنی در ذهن و یادشان برای سال‌ها باقی بماند، باید به فکر ایده‌ای عالی برای سورپرایز تولدشان باشیم. این سورپرایز زیبا و جذاب می تواند رزرو کافه ای با تم انتخابی خودمان باشد.
می توانید با هر سلیقه ای، تم مورد نظرتان را در کافه دیاکو انتخاب کنید و شبی خاطره انگیز را برای خود و عزیزانتان رقم بزنید.

اگر به دنبال یک سورپرایز تولد خاص و ویژه برای کسانی که دوستشان دارید، می گردید، با خیال راحت می توانید روی ما حساب کنید. دیزاین زیبای این جشن تولد در کافه دیاکو انجام شده است.

سورپرایز در اتاق VIP

اگر دوست دارید محفلی گرم و صمیمی با عزیزانتان داشته باشید، ما اتاق VIP دیاکو را به شما پیشنهاد می دهیم. طبق خواست و سلیقه شما، محیطی دنج و زیبا را برای ساختن شبی به یاد ماندنی در اختیارتان قرار میدهیم.

سورپرایز در اتاق فرار

اتاق های فرار دیاکو سرشار از هیجان و معما هستند و شما میتوانید از وقت گذراندن در این مکان لذت ببرید ولی زمانی اتاق فرار جالب و جذاب میشه که وسط بازی به جای انفجار بمب، برف شادی و بادکنک تو صورتتون منفجر بشه. در این زمان هیجان و استرس با غافلگیری ترکیب و خاطره ای شیرین در ذهنتان باقی میگذارد.

سورپرایز در اتاق VR

بازی های واقعیت مجازی آدم رو وارد یک دنیای جدید میکنند به طوری که کاملا از جهان اطراف غافل میشویم. تصور کنید زمانی که در حال بازی هستید و عینک واقعیت مجازی به چشم دارید، بقیه در حال تدارک برای تولد شما هستند در حالی که شما از همه چیز بی خبرید. ناگهان با برداشتن عینک، یک عالمه هدیه، بادکنک، شمع و کیک تولد جلو چشمانتان ظاهر می شود. سورپرایز بزرگ تر از این داریم؟!!!